7-16 EYLÜL İZMİR ENTERNASYONEL FUARI SANBOT ROBOT KİRALAMA

Sayın Yetkili Merhaba,

 

Sizlere Türkiye’de bir ilk olan “Sanbot Humanoid Robot” isimli ürünümüzü tanıtmak istiyoruz.

Konuyla ilgili sunum dosyalarımızı wetransfer ile gönderiyorum.

 

Geçtiğimiz aylarda Bilgi Teknolojileri Kurumu’nun düzenlediği “BAKAN ve ROBOT” temasıyla basında sıkça yer alan Güvenli İnternet Günü kapsamında; KKTC’de gerçekleşen Vodafone Ticari Zirve Toplantısında ve ekte bazı resimleri bulunan birçok organizasyonda robotumuz kullanıldı. Robotumuza olan ilgi çok dikkat çekiciydi. Aşağıdaki linkten Vodafone Zirvesi’nin görüntülerinin bir bölümünü bulabilirsiniz. Ayrıca Turkcell, Türk Telekom, Microsoft, Pepsi, E-Bebek, Ülker Grubu, HP ve Vestel gibi birçok önemli firma ile de firmaların tanıtımına yönelik birçok etkinlikler yaptık. Bunların dışında fuar ve organizasyon firmalarıyla da birçok organizasyonlara katıldık.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=152&v=MUUxGmFOLww

 

Söz konusu olan Robotlar; satışta, ürün tanıtımında ve pazarlama amaçlı kullanılabilir olup; kullanım dili Türkçe ve yazılım tamamen tarafımızdan yapılmıştır. 

Robotun mağazalarda satış elemanı gibi kullanımı dışında, ürünün farklılığından dolayı insanların müthiş derecede ilgisini çekmektedir. Bu da mağazalara müşteri çekmek için ciddi bir avantaj sağlar.

 

Ürün ile beraber kullanabileceğiniz hazır yazılımlar:

Q-Link Yazılımı Cep telefonu üzerinden ses görüntü ve komutları aktarır.

MPS Yazılımı ile her Robota farklı işlevler ve görevler atayabilirsiniz

RoboBank Yazılımı ile Robot insanlarla istediğiniz şekilde, karşılıklı Türkçe konuşur, anlar ve cevap verir.

 

Örneğin satışta, A’danZ ye Sanbot ile Satış yapabilirsiniz. Perakende veya Restoranlarda, robot kullanmaya başladıktan sonra, satışlarda %10-20, ciddi bir artış olduğu tespit edilmiştir. Çok düşük maliyetlerle satış rakamlarınızı artırmanız mümkün.

 

 

Diyelim ki bir fuarda yada bir ogranizasyondasınız robot kendi başına serbest yürüyüş esnasında bir veya birden fazla ürünü tanıtabilir veya Siri gibi sizinle iletişime geçebilir.

Bu ürünü mağaza sahipleri de kullanabilir, bir satış elemanı gibi günde 12-15 saat çalışabilir ve sonra kendisini otomatik olarak şarj eder. Akşamları mağazaların güvenliğinden de sorumlu olabilir. Robot vasıtasıyla mağazanıza uzaktan görüntülü olarak bağlanabilir ve kumanda edebilirsiniz. Aynı zamanda 1000 robota kadar uzaktan yazılım yükleyebilir ve farklı robotlara farklı görevler atayabilirsiniz.

 

Kimler Kullanır?

 

Şirketler Perakende, Marketler, AVM ler     Benzin İstasyonları, Belediyeler, Kurumlar, Sinema
Fuarlar ve Etkinlikler Üretim Yapan İşetmeler, Fabrikalar Mağazalar, Franchise İşletmeler, Hava Limanları, Otogarlar Event
Bankalar İşyeri ve Evler Ajans/ PR Ajans/Reklam Ajansları Organizasyonlar
Kişisel Hastaneler Kongreler, Anketör Firmalar Restoran Zincirler

 

 

Müsait olduğunuz bir zamanda size Robotlarımızı sunmak isteriz, biz bir ilki yaptık, dünyanın en gelişmiş servis robotunu geliştirdik. Sizin gibi geleceği 

gören insanların desteğine ihtiyacımız var. Sizlerle iş birliği yapmak isteriz, sizlerden randevu talep etmek istiyorum.

Saygılarımla / Best Regards

 

Büşra KİRACI

Satış Destek Yöneticisi

 

PRO ITS A.Ş.

Tel: +90 216 364 5922

Tel: +90 216 364 5929

 

Mobil: +90 542 382 36 74

 

www.prorobotec.com

 

 

 

38