TOBB Webinarlarında Bu Hafta ve KOBİ’ler İçin Duyurular / 25.01.2021 Haftası

TOBB Webinarlarında Bu Hafta:

Akkuyu Nükleer Santrali İhaleleri Bilgilendirme Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden)

26 Ocak 2021 Salı – Saat: 14:00

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Akkuyu Nükleer Santrali A.Ş. işbirliğinde gerçekleştirilecek olan; “Akkuyu Nükleer Santral Projesi’nde İhalelerin Takibi ve Tedarikçi Olmak İçin Yapılması Gerekenler” konulu seminerde, yerli katkının artırılması açısından potansiyel Türk tedarikçilerin Akkuyu NGS Projesi ve ihale kurallarıyla ilgili bilgilendirilmesi, ana yüklenici ile bir araya getirilmesi ve ihalelerin http://www.tobb2b.org.tr adresinde yayınlanması konuları ele alınacaktır. Seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Kayıt, detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

KOBİ’ler İçin Duyurular:

 

TOBB Dijitalleşme Sanal Fuarı

26-27 Ocak 2021 tarihlerinde düzenlenecek TOBB DİJİTALLEŞME SANAL FUARI “Gelenekselden Yeni Normal’e Yolculuk” ile KOBİ’lerimizin dijital dönüşümünü tetiklemek ve bu alandaki bilgi ve erişim eksikliğini gidermek amacıyla Birliğimiz uhdesinde bilişim çatısı altında bir araya geliyoruz. Detaylı bilgi ekte sunulmaktadır. EK

TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni

18-22 Ocak 2021 tarihleri arasında Türkiye ve dünya ekonomisinde yaşanan güncel gelişmelerin yer aldığı TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni ekte gönderilmektedir.

Bültene ayrıca https://www.tobb.org.tr/ekonomibulteni  linkinden de ulaşabilirsiniz. EK

Saygılarımızla,

104