TOBB Webinarlarında Bu Hafta ve KOBİ'ler İçin Duyurular /14.12.2020 Haftası

TOBB Webinarlarında Bu Hafta:

 

Sağlam KOBİ Dijitalleşme ve Afet Dayanıklılığı Programı Webinar Serisi (İnternet Üzerinden) – Yeni Eğitim Programı

3 Aralık 2020 – 22 Şubat 2021 tarihleri arasında

TOBB, Google Türkiye ve İdema işbirliğinde COVID-19 döneminde afet ile mücadele ve iyileşme süreçlerinde KOBİ’lere destek sağlama vizyonu ile KOBİ’leri afetlere hazırlık, dayanıklılık ve iş sürekliliği kapasitelerini geliştirmek amacıyla “Sağlam KOBİ Dijitalleşme ve Afet Dayanıklılığı Programı” projesi hayata geçirilmiştir. Bu çerçevede KOBİ’lerin dijitalleşmelerini sağlama ve afetlere hazırlama konularında https://dijital.saglamkobi.org/donem2  adresindeki program kapsamında webinarlar gerçekleştirilecektir.

Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Akaryakıt Sektörü için Sıfır Atık Uygulaması Bilgilendirme Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden)

16 Aralık 2020 Çarşamba – Saat: 14:00

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliğinde gerçekleştirilecek seminerde akaryakıt sektörü için sıfır atık uygulaması anlatılacak olup, seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

KOBİ’ler İçin Duyurular

 

KOBİ’ler İçin Ücretsiz İşletme Değerlendirme Raporu (İDR)

İşletmelerin mevcut durumlarını, sektörünün gelişimini, sektör içerisinde konumlarını görebilmeleri ve ekonomik faaliyetlerinin yürütülmesinde alacakları kararlarına yardımcı olması amacı ile 2015-2019 yıllarına ait idari kayıtlar esas alınarak Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan ve edevlet üzerinden ücretsiz olarak erişilebilen İşletme Değerlendirme Raporu (İDR)’ye ilişkin duyuru ekte sunulmaktadır.

EK

Saygılarımızla,

69