MUTSO’DAN DATÇA’DA PROTOKOL VE ÜYE ZİYARETLERİ


MUTSO Heyeti, Datça Kaymakamlığı, Datça Belediyesi ve bölgede faaliyet gösteren üyelerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) heyeti, Datça ilçesinde protokol ve üye ziyaretleri gerçekleştirdi. MUTSO Meclis Başkanı H. Koray Özcan, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, Meclis Başkan Yardımcısı Deniz Dakikoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Tuncer, Yönetim Kurulu Üyeleri Selma Ünal, Ömer Öcal, Mehmet Çahan, Mustafa Karataş, Komite Başkanı Taner Kapçı, Komite Üyesi Nilgün Oltulu ve Genel Sekreter Mehmet Çüçen 30 Temmuz Salı günü Datça Kaymakamı Mesut Çoban ile Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar’ı makamında ziyaret etti.

MUTSO heyeti, kurum ziyaretlerinin öncesinde, bölgede faaliyet gösteren MUTSO üyelerini ziyaret ederek, sorun ve önerilerini yerinde dinledi.

Üye ziyaretlerinin ardından ilk durak Datça Kaymakamı Mesut Çoban oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çoban: “ Muğla Ticaret ve Sanayi Odası olarak sizlerden gelecek tekliflere, birlikte yapılacak projelere, tanıtımla ilgili hususlarda biz her zaman varız. Bu yaz Datça beklediğimden daha hareketli. Umarım esnafa da yansıyordur bu hareketlilik.” dedi.

Heyet sonrasında Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar’ı ziyaret etti. MUTSO’nun desteklerini her zaman hissettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Uçar, ortaklaşa gerçekleştirilen ve paydaş olunan tüm çalışma ve projeler için teşekkürlerini iletti.

Ziyaretlerde bir konuşma gerçekleştiren MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan şu sözlere yer verdi: “Odamız 1884 yılında kuruldu. Datça, Dalaman, Köyceğiz, Ortaca, Ula, Kavaklıdere, Yatağan ve Menteşe olmak üzere 8 ilçemiz Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’na bağlı. Her sektörden üyemiz var. Datça, Ortaca ve Yatağan ilçelerimiz de temsilciliklerimiz var. Odamıza bağlı ilçelerimizde, bugüne kadar hep birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık.  Bundan sonra da aynı birlik ve beraberliği sürdüreceğimize inanıyorum. “

Heyet son olarak, haftalık olağan Yönetim Kurulu toplantısını MUTSO Datça Temsilcilik Binasında gerçekleştirdi.

 

486

Haber görselleri