Ödeme & Destek

Ödeme

Borç Bilgileri ve Online Ödeme Sayfasında iş yerinize ait tahakkuk etmiş olan Yıllık Oda Aidatları ve Munzam Aidatlar listelenmektedir,
• Ödemek istediğiniz aidata ait satır sonundaki “ÖDE” bağlantısını tıklayarak ödeme adımına geçebilirsiniz,
• Ödeme sayfasında;
• Kart Üzerindeki İsim/Ünvan, Kart No, Son Kullanma Tarihi, kartınızın arkasında yer alan CVC kodunu giriniz.
• Kart numarasını girdiğinizde banka seçimi sistem tarafından otomatik olarak yapılır,
• Cari dönem aidatları tek çekim olarak gerçekleştirilir, geçmiş dönem aidatları için sistem otomatik olarak taksit seçenekleri sunar, dilediğiniz vadede ödemede bulunabilirsiniz.
• Seçiminiz sonrası “ÖDEMEYİ ONAYLA” bağlantısını tıklayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mutabakat Sistem üzerinden yapacağınız ödemelerin oda ticari sistemlerinde cari hesabınıza alacak kaydı 2 işgünü içinde olmaktadır. Ödemeye ilişkin sistemden ödeme belgesi alabilir, hesap mutabakatı için Oda Tahsilat Birimi ile görüşebilirsiniz. Uyuşmazlık halinde Oda kayıtları esas alınır.

Garanti, Ürün İadesi, Tüketici Hakları Oda Üye Bilgileri ve Online Tahsilat Sistemi, oda üyelerinin kendi bilgilerini incelemeleri ve 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanununca yetki verilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin aidat tespit ve ödeme zamanlarına ilişkin yönetmelikleri çerçevesinde tahakkuk etmiş olan Oda Aidatları ile Munzam Aidatlarını ödeyebilmeleri için geliştirilmiştir. Garanti, ürün iadesi gibi konularla doğrudan bağlantılı değildir.

Destek Talepleri ve Sorularınız Oda Üye Bilgileri ve Online Tahsilat Sistemin hakkında teknik sorunlar ve talepleriniz için odamızın muglatso@tobb.org.tr veya JointPOS Online Tahsilat Sistemi’ni geliştiren ARGESOFT YAZILIM A.Ş.’nin jointpos@argesoft.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.