Zoom Web Semineri, Almanya`da Şirket Halefi, Şirket Devirleri, 09.06.2020

Dünya’ya açılmak isteyen birçok şirket için Almanya önemli bir kapıdır. Almanya’da yatırım yapmak isteyen girişimciler ve şirketler için birden fazla yol mevcuttur. Bunlardan ilki Almanya’da yeni bir şirket kurmak, ikincisi var olan bir yabancı şirketin Almanya’da şube açması ve üçüncüsüyse Almanya’da hali hazırda kurulu bir şirketin satın alınmasıdır. Yaygın bir yatırım olarak kullanılan bu yol birçok Türk yatırımcının ilgisini çekmektedir ve diğer yollara kıyasla şirketler hızlıca faaliyete geçebilmektedir. Bu seminerimizde örnek uygulamalar üzerinden üçüncü yol olan şirket devirlerini konu alacağız.

 

Örnek uygulamalarla birlikte bu konuyu 09 Haziran 2020 tarihinde saat 15:00’te (Türkiye saati ile 16:00) Avukat Sayın Melis Ersöz Koca, Avukat ve Noter Sayın Roland Krause ve Avukat Sayın Serhat Koca ile yapacağımız web seminerinde tartışacağız. Sizleri de bu seminerimize içtenlikle davet etmek isteriz. Web seminerimiz Almanca ve Türkçe dillerinde yapılacaktır.

 

Katılmak için bir zoom hesabına ihtiyacınız olacaktır. Eğer yoksa https://zoom.us/signup linki üzerinden ücretsiz ve kolayca sadece e-posta adresi ile kaydolabilirsiniz.

 

Katılmak için lütfen seminerimize kaydolun: https://bit.ly/3gS7dPd


Ayrıca 4 Haziran`da Almanya ve Türkiye`de şirket kuruluşlarıyla ilgili seminerimize ilşikin davetiyeyi ve diğer seminerlerimizin güncellenmiş  on duyurusunu ekte bulabilirsiniz.

 

 

Lütfen davetiyelerimizi ilgili iş ortaklarınız/üyeleriniz ve müşterilerinize iletiniz.

Sağlıklı kalın!

 

EKLER

2020.06.04 Webinar

2020.06.09 Webinar

TD-IHK Webinare_TD-IHK Web Seminerleri

 

Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası