KGK 2023 TAKVİMİNİ BELİRLEDİ


Aylık olağan toplantısını gerçekleştiren TOBB Muğla KGK, 2023 yılında yapılması planlanan çalışma ve projeleri değerlendirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren Muğla Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Ocak ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. İcra Komitesi Başkanı Mehtap Şeniz Çahan öncülüğünde 11 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilen toplantıya kurul üyeleri katılım sağladı. Yılın gerçekleştirilen ilk toplantısında, 2023 yılında yapılması planlanan proje ve çalışmalar değerlendirildi.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantıya Pebble Sıfır Atık Yolculuğu firma yetkilisi Elif Yıldırım konuk oldu. İşletme olarak Habitat Kız Kardeşim Projesinden ödül alan Elif Yıldırım, projeye başvuru süreci ve yapılan çalışmalar hakkında kurul üyelerini bilgilendirdi.

Muğla KGK üyeleri, toplantının ardından MUTSO ile DHL işbirliğinde gerçekleştirilen ‘Sınır Ötesi e-Ticaret’ konulu konferansa katılım sağladılar.

326

Haber görselleri