MUĞLA KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI SEÇİLDİ


TOBB Muğla Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları seçimleri yapıldı. Tüm Türkiye’de eş zamanlı yapılan seçimlerde, İcra Komitelerinde görev alacak kişiler seçildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren Genç ve Kadın Girişimciler Kurulları seçimleri, tüm Türkiye ile eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. 19 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilen seçimlerde MUTSO bünyesinde icra komitesinde yer alacak isimler belli oldu. Kesin olmayan sonuçlara göre, Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde Mehtap Şeniz Çahan, Pınar Canan Topuz, Aslı Karataş, Cemre Ege Akyüz, Büşra Aybüke Erkul, Hatice Aktürk; Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde Hakan Serçe, Refik Ege Uslu, Zafer Çeliköz, Alperen Meşeli, Cihan Doğan, Sinan Çolakoğlu, İlker Barış Kalaç, Berke Altınsoy, Atakan Ali Özkaya seçimi kazanan isimler oldu.

Fethiye, Bodrum, Marmaris, ve Milas’ta gerçekleştirilen seçimlerde kazanan isimlerle birlikte il icra komitesi oluşturulmuş olacak. Kurullar itiraz süreçlerinin ardından, gerçekleştirilecek ilk toplantıda başkanlık seçimlerini gerçekleştirecek.

TOBB tarafından hayata geçirilen Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları, illerde girişimciliğin desteklenmesi, geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

336

Haber görselleri