Teknoloji’de Yerli Üretim ve KOBİ’lerin Gücü Webinarı ve B2B Etkinliği (İnternet Üzerinden) | 20 Ocak 2021 Çarşamba – Saat 14:00

Sayın Üyemiz,

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa Varank ve Birliğimiz Başkanı Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla telekomünikasyon sektöründe yerli ürün kullanımını artırmak, Vodafone Türkiye’nin tedarik zincirine katılabilecek KOBİ’ler ile etkin iletişim ve işbirliğinde bulunmak ve potansiyellerini hayata geçirmek amacıyla 20 Ocak 2021 Çarşamba günü Saat 14:00’te ekli program çerçevesinde Teknoloji’de Yerli Üretim ve KOBİ’lerin Gücü Webinarı ve B2B Etkinliği internet üzerinden gerçekleştirilecektir.

Birliğimiz ve Vodafone Türkiye işbirliğinde internet üzerinden gerçekleştirilecek olan etkinlikte telekomünikasyon sektörü ekosisteminin ihtiyaçları, yerli malı belgesinin faydaları, Ar-Ge, teknoloji ve yerlileştirme alanlarındaki KOSGEB destekleri ile Vodafone Türkiye satın alma politikaları anlatılacaktır. Webinar sonunda kayıt esnasında seçilen ürün grubuna göre KOBİ’ler ile online işbirliği görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Kayıt formuna http://yerlikobi.atolye.tv adresinden erişilebilmektedir.

Bilgilerinizi ve etkinliğe katılacak işletmelerin 16 Ocak 2021 tarihine kadar http://yerlikobi.atolye.tv adresindeki kayıt formunu doldurmalarını diler, ilginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Soru, görüş ve önerileriniz içinkobi@tobb.org.tr

65