Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli Üyelerimiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin açıkladığı seçim takvimi kapsamında Muğla Ticaret ve Sanayi Odası olarak 15 Ekim 2022 tarihinde organ seçimlerimizi gerçekleştirdik. Güç Birliği olarak girdiğimiz seçimleri başarıyla tamamladık. 25 Ekim 2022 itibariyle de görevimize resmi olarak başlamış bulunmaktayız.

Öncelikle, Odasına sahip çıkarak oy kullanmaya gelen tüm üyelerimize teşekkür etmek istiyorum. Ekibimize güvenerek bu sorumluluğa bizi yeniden layık gören, destek veren üyelerimize ayrıca teşekkür ediyorum.

Belirtmek isterim ki seçim geride kaldı. Bundan sonraki süreçte yine kucaklayıcı ve birlikte hareket ediyor olacağız. Sahaya inip seçim sürecinde üyelerimize vermiş olduğumuz sözleri yerine getireceğiz. Özellikle komite komite çok çalışıp üyelerimizin memnuniyetini sağlayacağız.

Üyelerimizden aldığımız güç ve ülkemizin ve ilimizin en köklü ve güçlü sivil toplum örgütü olmanın verdiği sorumlulukla, görev süremiz olan 2022-2026 döneminde çalışmalarımızı titizlikle sürdüreceğimizi ifade etmek istiyorum.

Meslek komitelerimizle, meclisimizle ve yönetim kurulumuzla ve personelimizle ilimize ve bölgemize yakışır projelere imza atmak için çok daha yoğun bir gayret içinde olacağız.

Önceki dönem meclis ve yönetim kurulunun başlattığı ve yarım kalan projeleri titizlikle inceleyecek, Muğla’ya faydalı olacağını düşündüğümüz her türlü projeyi, bu 4 yıllık süre içinde gerçekleştirmek için çalışacağız.

Bu kapsamda, Odanın asıl sahibi olan siz değerli üyelerimizin sektörel sorunlarını Odamız iletişim kanalları ve komiteleriniz aracılığıyla Odamıza iletmeniz ve bunların takipçisi olmanız daha sağlam adımlar atmamızı ve çalışmalarımızı güçlendirmemizi sağlayacaktır.

Yeni dönemin iş dünyamız ve ilimiz ekonomisi için başarılı bir dönem olmasını diliyor saygılarımı sunuyorum.