Başkanın Mesajı

Değerli Üyelerimiz,

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası 2018 yılı organ seçimleri, geride bıraktığımız Nisan ayı içerisinde gerçekleştirildi. Seçimden yine başarıyla çıkan ekibimiz, 2005 yılından bugüne süregelen başarısını son seçimlerde de ortaya koymuştur. Geçtiğimiz 13 yıl içinde farklı zamanlarda farklı görevler alarak özveriyle çalışan öncelikle önceki dönem başkanımıza, Meclis Başkanlarımıza, Yönetim Kurulu, Meclis ve komite üyelerimiz ile disiplin kurulu üyelerimize ve Odamızı her daim en iyi şekilde temsil eden personelimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Yine bu 13 yıllık zamanda birlikte olup bugün Muğla için başka hizmetlere soyunan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ne mutludur ki ekibimiz milletvekilleri, siyasi parti yöneticileri çıkartmıştır. Tüm bunları Odamız ve Muğla’mız için çok büyük kazanç olarak görüyorum. Kendileriyle yine Muğla’mız için ortak heyecan ve işbirliği içinde olacağımızdan emin olabilirsiniz.

‘Oda üyesi için vardır’ söylemiyle başladığımız hizmet yolculuğumuzun bundan sonrada ilk günkü heyecan ile birlik, beraberlik ve uyum içinde devam edeceğinin bilinmesini isterim.

Ortak aklı benimseyerek, ilimiz ekonomisine yönelik yapacağımız çalışmalarda siz değerli üyelerimizi de yanımızda görmek bizleri çok mutlu edecektir.

Yeni dönemimizin siz değerli üyelerimize, ilimize, ülkemize hayırlı olmasını temenni eder, hayırlı işler dileklerimle, hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım.

Mustafa ERCAN

Yönetim Kurulu Başkanı