Start Beauty İzmir Fuarı Hk.

Start Fuarcılık Organizasyon Ltd. Şti. firması tarafından 27 – 29 Ekim 2023 tarihleri arasında Fuar İzmir’de “Start Beauty İzmir Expo İzmir Estetik, Kozmetik ve Güzellik Fuarı” düzenlenecektir.

Fuarda, güzellik, bakım, saç, kozmetik, spa, wellness, parfümeri ve estetik konu gruplarında ürünlerin sergilenmesi planlanmaktadır. Söz konusu fuar, Odamızca da desteklenmektedir. Şehirlerimiz arası ticarete ve sektörün gelişimine katkı sunabilmek amacıyla Start Beauty İzmir Expo İzmir Estetik, Kozmetik ve Güzellik Fuarı’nı ziyaret edebilecek ve sektörle ilgili satın alım
yapabilecek üyelerinizin fuar ziyaretleri için yönlendirilmesi ve katılımın artırılması amacıyla şehrinizde bulunan esnaf ve sanatkar odaları ile işbirliği yapılması bizleri memnun edecektir.

Bu çerçevede, konunun ilgili sektörlerde faaliyet gösteren üyelerinize duyurularak üyelerinizin fuarı ziyaret etmelerinin sağlanması ve esnaf sanatkar odaları ile gerekli iletişimin kurulması konularında değerli desteklerinizi bekler, şehrinizdeki ticaret insanlarımızı Start Beauty İzmir Expo İzmir Estetik, Kozmetik ve Güzellik Fuarı’nda görmeyi dileriz.

109