TEXHUB İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı

MUĞLA TİCARET VE SANAYİ ODASI’na

      7-9 Kasım 2018 tarihlerinde Hilton İstanbul Bosphorus Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenleyeceğimiz TEXHUB İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı; başta Çin olmak üzere Hindistan, Tayvan ve Bangladeş gibi ülkelerin yanı sıra Türkiye’den önemli tekstil tedarikçilerini kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle hazır giyim üreticileri ile buluşturacak.

   Pamuklu, yün, ipek, keten, sentetik, rami, örme, fonksiyonel kumaşlar ve teknik tekstil ürünlerinin ve tasarım ve moda ajansları, tekstile dayalı CAD / CAM / CIM teknolojileri üreticilerinin yer alacağı TEXHUB İstanbul Fuarı, eş zamanlı olarak Yarnhub 2018 bölümünde de hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu endüstriyel iplikler konusunda uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler sergilenecek.

      TEXHUB İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı; Türk hazır giyim ve tekstil endüstrisinin yüksek miktardaki kaynak taleplerini karşılamanın yanısıra uluslararası nitelikli tekstil tedarikçilerine ideal bir ticaret platformu sunmayı hedeflemektedir. Gerçekleştirilecek fuara ziyaret ücretsiz olup ziyaret saatleri 09.30-18.00 olarak belirlenmiştir.

Ekli PDF dosyasında TEXHUB İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

EK

 

Saygılarımızla

754