'TMO Depoculuk Hamlesi Tanıtım Toplantısı 13.03.2018

DUYURU

 

Sayın Üyemiz, 13Temmuz l938’de kurulan Toprak Mahsulleri Ofisi 80 yıldır Türk tarımında regülasyon görevini başarıyla yürütmüş ve gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek çiftçimizin refahı için her türlü hizmetinde olmuştur. Günümüz koşullarında Lisanslı Depoculuğun önemi her gün daha da artmaktadır.

  1. Yılında TMO tarafından başlatılan “Depoculuk Hamlesi” ile tam otomasyonlu,

modern ve teknolojik depolar inşa edilerek ülkemizin depo açığı giderilecek, kalkınmasına ve milli ekonomimize de katkı sağlanmış olacaktır.

Sayın Bakanımızın öncülüğünde hububat hasadının başladığı Mayıs ayında Ankara’da Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Güvercinlik Ek Tesislerinde kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının da davetli olacağı ‘TMO Depoculuk Hamlesi Tanıtım Toplantısı” düzenlenecektir.

Toplantıya yerel ve ulusal basın yayın kuruluşlarının yanı sıra yaklaşık bin 500 kişilik davetlinin de katılması beklenmektedir. Çeşitli aktiviteler ile zenginleştirilecek organizasyonda Kurum ve Kuruluşlar için TMO Güvercinlik Ek Tesislerinde stant yerleri ayrılacak olup, bu stantlarda illere özgü geleneksel ürünlerin, yiyeceklerin ve tanıtım amaçlı promosyon ürünlerinin ikram edilmesi planlanmaktadır.

Yukarıda sözü edilen etkinliklere katılım sağlamak isteyen üyelerimizin en geç 13.MART.2018 tarihine kadar TMO Aydın Ajans Müdürlüğüne bildirilmesi gerekmektedir.

 

 

İrtibat: Süleyman ÇIRALI

Telefon: (0256) 231 06 66

Faks: (0256) 231 06 64

713