Turizm Haftasında Özel İndirim Uygulayacak Firmaların Listesi Hakkında

Sayın Üyemiz,

Ülkemizde turizm konusunda toplumda farkındalığı arttırmak, sürdürülebilir turizm ilkeleri doğrultusunda doğal, tarihi ve kültürel varlıklara yönelik konuları turizmde değerlendirmek, turizm bilincini oluşturmak, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine daha etkin katılımını sağlamak amacıyla her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında “Turizm Haftası” kutlanmaktadır.

Bu amaçla, 2018 yılında kırk ikincisi kutlanacak olan “Turizm Haftası” geniş bir kitleye ulaşılması ve turizm potansiyeline daha fazla/etkin işlev kazandırılması amacıyla; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü çalışmaları doğrultusunda  ilimizde çeşitli etkinliklerle kutlanacaktır.

Bu bağlamda; Turizm Haftası boyunca ilimizde faaliyet gösteren ve bu haftaya özel kampanya ve indirim uygulayacak tüm otel, yeme-içme işletmeleri, seyahat acentaları, ulaştırma firmaları vb. turizmle doğrudan/dolaylı ilgisi olan tüm kurum/kuruluş ve işletmelerin listesi Muğla İl Kütür Kütür ve Turizm Müdürlüğü web sitesinde ilan edilecektir.

Turizm Haftasına özel indirim ve kampanya düzenleyecek olan üyelerimizin Oda Basın ve Halkla İlişkiler Birimine 30.03.2018 CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR (17.30) bildirmeleri konusunu bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası

 

 

Telefon: 0 252 214 11 22 (118/119/120)

676