GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU ÇALIŞMA TAKVİMİNİ OLUŞTURDU


TOBB Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi, başkanlık seçiminin yapıldığı ilk toplantının ardından çalışmalara start vermek üzere olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Genç Girişimciler Kurulu (GGK) İl İcra Komitesi, seçim döneminin ardından çalışmalarına start verdi. 27 Ekim tarihinde gündemli ilk toplantıda gerçekleştirilen başkanlık seçiminin ardından, düzenlenen aylık olağan toplantı Başkan Berke Altınsoy öncülüğünde gerçekleştirildi.

MUTSO ev sahipliğinde, geniş katılım ile yapılan toplantıda, proje ve çalışma önerileri değerlendirilerek bir çalışma takvimi oluşturuldu. Toplantı esnasında kurulu ziyaret eden MUTSO Meclis Başkanı H. Koray Özcan ve Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Muğla’da girişimcilik faaliyetlerini arttırmaya yönelik yapılacak çalışmaların çok değerli olduğuna dikkat çekerek, gerekli tüm desteği sağlamaya hazır olduklarını ifade etti, ve Genç Girişimciler Kuruluna yeni dönemleri için başarılar diledi.

92

Haber görselleri