GENÇ GİRİŞİMCİLER TOPLANTISINI FTSO’DA GERÇEKLEŞTİRDİ


TOBB Muğla Genç Girişimciler Kurulu Toplantısı Muğla Ticaret Borsası ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Kurul ardından aylık olağan toplantısını Fethiye ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Muğla Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Borsa ve Odaların gerçekleştirdiği seçim sürecinin ardından ziyaretlere başladı. 4 Kasım Cuma günü öncelikle Muğla Ticaret Borsasını ziyaret eden kurul Başkanı İbrahim Zeybek ile kurulun doğal üyesi, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Çahan, burada Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Hurşit Öztürk ile görüştü. Başkan Öztürk’e yeni dönem için hayırlı olsun dileklerini ileten kurul üyeleri, yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Borsa ziyaretinin ardından Genç Girişimciler Kurulunun sonraki durağı Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) oldu. Kurul üyeleri burada FTSO Meclis Başkanı Kemal Hıra ve Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ile bir araya gelerek FTSO organ seçimleri dolayısıyla tebriklerini iletti.

Görüşmede Muğla Genç Girişimciler Kurulu FTSO Temsilcisi Çağkan Uran, yeni dönemde daha aktif olarak çalışma yürütmek istediklerini belirterek tüm Muğla odalarından destek beklediklerini iletti.

Başkan Çıralı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Muğla Genç Girişimciler Kurulu temsilci sayısını önümüzdeki dönemde arttırmayı hedeflediklerini belirtti. Muğla Genç Girişimciler Kurulu’nun projelerini Muğla odaları olarak her zaman destekleyeceklerinin altını çizen Başkan Çıralı, genç girişimcilerin önlerini açmak için ellerinden gayreti göstereceklerini vurguladı.

Görüşmede Muğla bölgesindeki coğrafi işaretli ürünler konusunda bilgi paylaşımı yapıldı.

Görüşmenin ardından başlayan toplantı da ise yürütülecek projeler görüşülerek ve yeni yol haritaları belirlendi.

322

Haber görselleri