MANCHESTER DİL OKULLARI İLE ÖNEMLİ İŞBİRLİĞİ


MUTSO hem üyeleri ve birinci derece yakınları hem de meclis üyeleri için yabancı dil eğitiminde önemli bir protokole imza attı. Manchester Dil Okulları tarafından MUTSO Yönetici Eğitimleri kapsamında meclis üyelerine İngilizce eğitimi verilecek olup, Oda üyelerine ve birinci derece yakınlarına yüzde 35 indirim imkanı sunuluyor.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) üyelerine yönelik indirim anlaşmalarını sürdürüyor. Son olarak Menteşe’de faaliyet gösteren Manchester Dil Okulları ile protokol imzalayan MUTSO, kıymetli bir çalışma başlattı. MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş ile Manchester Dil Okulları yetkilisi Ecrin Savaş arasında imzalanan protokol iki kapsamdan oluşuyor.

Meclis Üyelerine İngilizce Eğitimi

Manchester Dil Okulları ile MUTSO Yönetici eğitimleri kapsamında gerçekleştirilen işbirliği protokolü kapsamında meclis üyeleri ve meslek komite başkanlarına konuşma ağırlıklı İngilizce eğitimi verilecek. Belirlenecek seviyelere göre oluşturulacak sınıflarda yaklaşık 4 ay sürmesi planlanan eğitimlerin sonucunda, yurt dışı fuar katılımları ve yabancı heyet ziyaretlerinde iletişimin kolaylaştırılması hedefleniyor.

Oda Üyelerine ve Birinci Derece Yakınlarına Yüzde 35 İndirim

Manchester Dil Okulları ile imzalanan indirim protokolü kapsamında, Oda üyelerine ve birinci derece yakınlarına Genel İngilizce ve Akademik İngilizce eğitimlerinde yüzde 35, kurum bünyesinde sunulan KPSS eğitimlerinde yüzde 25 indirim uygulanacak. İndirimlerden yararlanmak isteyen üyelerin, Odaya ait kimlik belgelerini yada Odaya üyeliği gösterir nitelikteki evrakı ibraz etmeleri yeterli olacaktır.

328

Haber görselleri