MUTSO ÜYELERİNE ÖZEL DENTALP’TEN YÜZDE 15 İNDİRİM


Üyeye fayda sağlaması adına farklı sektör ve kurumlarla işbirliği ve indirim protokolleri imzalamaya devam eden MUTSO 31’inci protokolünü Özel Dentalp Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  ile imzaladı. Klinik MUTSO Üyeleri ve birinci dereceden yakınlarına  güncel  Tdb Fiyat tarifesi üzerinden  15 indirim imkanı sunuyor.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) üyelerine yarar sağlamak adına 2021-2022 yıllarında farklı sektör ve kurumlarla 30 işbirliği ve indirim protokolü imzaladı. Eğitim sektöründe 10, sağlık sektöründe 7, akaryakıt sektöründe 5, araç kiralama sektöründe 3 protokol olmak üzere 30 işbirliğine imza atan MUTSO son olarak 31’inci protokolünü Özel Dentalp Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile imzaladı.

Merkez ilçe Menteşe’de 20 yılı aşkın bir süredir Geniş bir hekim kadrosu ile faaliyet gösteren Poliklinikte genel Dişhekimliği faaliyetlerinin yanında, Ortodonti Uzmanı (Çapraşık dişlerin düzletilmesi), Pedodonti (Çocuk diş hekimliği) Uzmanı ve Periodontoloji (dişeti rahatsızlıkları) Uzmanları bulunuyor.

Yapılan protokol kapsamında MUTSO üyeleri ve çalışanları ile birinci derece yakınlarına, Türk Dişhekimleri Birliğinin belirlemiş olduğu güncel fiyat listesi üzerinden yüzde 15 indirim uygulanacak. İndirimden yararlanmak isteyen üyelerimizin  Oda kimlik kartı yada üyelik belgesini ibraz etmeleri yeterli olacak.

375

Haber görselleri