MUTSO’DAN YABANCI DİL EĞİTİMİNE DESTEK


Muğla British Town Yabancı Dil Okulu ile MUTSO arasında imzalanan protokol kapsamında MUTSO üyelerine ve birinci derece yakınlarına İngilizce eğitimi için yüzde 20, Almanca, Rusça, İspanyolca ve Fransızca eğitimi için yüzde 10 indirim uygulanacak.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), üyelerine fayda sağlayacak sektör ve alanlarda indirim protokollerini sürdürüyor. MUTSO üyelerinin yabancı dil eğitimine destek sağlamak amacıyla, Menteşe’de faaliyet gösteren Muğla British Town Yabancı Dil Okulu ile indirim protokolü imzalandı. Protokol kapsamında MUTSO üyeleri ve birinci derece yakınları (anne, baba, eş, evlenmemiş çocuk ve kardeş) British Town Dil Okullarından alacakları İngilizce eğitimlerinde yüzde 20, Almanca, Rusça, İspanyolca ve Fransızca eğitimlerinden yüzde 10 indirimli yararlanacaklar. Ayrıca ön kayıt aşamasında yapılacak değerlendirmeye göre (eğitim alacak kişinin dil seviyesi, kontenjan durumu ve ailenin gelir durumu vb.) indirim oranında artış sağlanabilecek.

MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş  ile British Town Yabancı Dil Okulu Kurucu Müdürü Selin Ünsal arasında imzalanan indirim protokolüne ilişkin açıklama yapan Başkan Karakuş, özellikle eğitim alanında yapılan işbirliklerini çok önemsediklerini ifade ederek, “Yabancı dil çağımızın gereği. Yabancı dil öğrenmek isteyen, sektörlerine yönelik dil eğitimi almak isteyen üyelerimiz ve yakınları için yaptığımız bu anlaşmanın hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Yabancı dil eğitimlerinden indirimli olarak yararlanmak isteyen MUTSO üyelerinin, ön kayıt sırasında Oda üye kimlik kartlarını veya Odaya üye olduklarını gösteren ilgili belgeyi ibraz etmeleri yeterli olacaktır.

385

Haber görselleri