Bursa 6. Uluslararası Blok Mermer Fuarı 23 – 26 Kasım 2022

Değerli Üyemiz,

23 – 26 Kasım 2022 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde BURSA 6. ULUSLARARASI BLOK MERMER FUARI düzenlenecektir.  

Ülkemizin neredeyse tüm ocaklarından çıkarılan yüzlerce yeni renkte, binlerce a kalitede 2.200 blok mermer, ocaklardan çıkarıldıkları halleri ile 7 ayrı salon ve açık sergileme alanından oluşan 50 bin m2’lik fuarda yer alacak. Doğal taş sektöründe faaliyet gösteren 185 firmanın yer aldığı 50 bin ton ile sektörün en ağır buluşması, 50’nin üzerinde ülkeden gelmesi hedeflenen iş insanlarını ağırlayarak sektör ticaretine ivme katacak. Önceki yıllardaki gibi kritik iş bağlantılarına sahne olacak bu fuar ayrıca, zengin mermer yataklarının olduğu ülkemiz için önemli ihracat geliri fırsatları sunuyor.

Fuarı ziyaret etmek isterseniz danışmada SIRA BEKLEMEMEK için ONLINE KAYIT yaptırmanız gerekiyor.  Aşağıdaki linkte bulunan formu doldurabilir ya da QR kod görselini telefondan okutarak direkt olarak formu açabilirsiniz. Doldurma işlemi bittikten sonra mail adresine gelen Qr kodu, fuar alanında turnikelerde okutarak saniyeler içinde fuar alanına giriş yapabilirsiniz.

https://davetiye.tuyap.online/index.php?Fid=2996

QR kodu okutarak direkt online kayıt formuna ulaşabilirsiniz

Açıklama: cid:image003.png@01D8F35B.511D0720

Saygılarımızla,

176