Endonezya Ticaret Fuarı hk.

“Değerli Üyemiz,

TOBB tarafından Odamıza iletilen yazıda, Endonezya Hükümeti tarafından 37. Endonezya Ticaret Fuarı’nın (Trade Expo Indonesia– TEI) hibrit konseptiyle düzenleneceği belirtilmekte olup, fiziksel olarak 19-23 Ekim 2022 tarihlerinde Endonezya Kongre Fuarı (ICE) BSD City Tangerang’da, çevrimiçi olarak ise 19 Ekim – 19 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Anılan fuarda, mamul ürünler, sağlık ve güzellik, mobilya ve ev dekorasyonu, moda ve aksesuarlar, tıbbi malzemeler, dijital hizmetler, yiyecek ve içecekler gibi pek çok seçilmiş ürünün sunulacağı bildirilmektir. Merak uyandıran ürünlerin sergilenmesinin yanı sıra, söz konusu Fuarda potansiyel uluslararası iş ortaklarını buluşturan İş Forumu ve ikili görüşmelerin de düzenleneceği belirtilmektedir.

Detaylı bilgi için www.tradexpoindonesia.com web sayfasını ziyaret etmesi ve aşağıda iletişim bilgileri sunulan Endonezya Ankara Büyükelçiliği yetkilileri ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Büyükelçilik yetkililerinin iletişim bilgilerine Odamızdan ulaşılabilir.  Bilgilerinize sunarız.”

187