İLÇELERDEKİ ELEKTRİK KESİNTİLERİ HAKKINDA YAPILMASI GEREKENLER

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ,

İLÇENİZDE MEYDANA GELEN ADM ELEKTRİK AŞ KAYNAKLI ELEKTRİK KESİNTİLERİ SEBEBİYLE ZARARLARIN NASIL KARŞILANACAĞI İLE İLGİLİ OLARAK ODAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDA HUKUK MÜŞAVİRİ VE KONUNUN UZMANI HUKUK BÜROSU AVUKATLARI İLE TOPLANTI YAPILMIŞTIR. ÖNCELİKLİ OLARAK YAPILMASI GEREKENLER AŞAGIDA BELİRTİLMİŞTİR.

1-OLUŞAN ZARARLAR İÇİN İLÇENİZDEKİ SULH VEYA ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE DELİL TESPİTİ YAPTIRILMASI İÇİN GEREKLİ BAŞVURUNUN İVEDİ OLARAK YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

2-CİHAZLARI(BUZDOLABI, VB BEYAZ EŞYALARI) BOZULAN VEYA YANAN ÜYELERİMİZİN ÖNCELİKLİ OLARAK İLGİLİ TEKNİK SERVİSTEN ELEKTRİKLİ KESİNTİLERİ SEBEBİYLE CİHAZININ BOZULDUĞUNU BELGELEYEN TEKNİK SERVİS RAPORU ALMASI VE BU RAPOR İLE BİRLİKTE ADM ELEKTRİK DAĞITIM AŞ YE BİR DİLEKÇE İLE BAŞVURU YAPMASI DİLEKÇE ÖRNEĞİ WEB SİTEMİZDEDİR. WHATSAPP HATTINDA TALEP EDEN ÜYELERİMİZE GÖNDERİLEBİLİR.

3-İŞYERLERİ BU TÜR ZARARLARA KARŞI SİGORTALI OLAN ÜYELERİMİZİN SİGORTA POLİÇELERİNDEKİ TEMİNATLARA BAKARAK MAKİNA KIRILMASI VEYA ELEKTRONİK CİHAZ SİGORTA TEMİNATI VARSA ÖNCELİKLİ OLARAK ALACAKLARI SERVİS RAPORU VEYA SERVİS FATURASI İLE BİRLİKTE SİGORTA ŞİRKETLERİNE ZARARLARININ TANZİM EDİLMESİ İLE İLGİLİ GEREKLİ BAŞVURU YAPMASI GEREKMEKTEDİR.

4-GEREK TESPİT YAPTIRILMASI VE GEREKSE İLERİDEKİ DAVA VE ARABULUCUK AŞAMALARINDA ODAMIZ HUKUK DANIŞMANLIK HİZMETİ (FİKİR DANIŞMANLIĞI) HİZMETİ VERECEKTİR. BUNUN İÇİN ÜYELERİMİZİN ODAMIZIN WHATSAPP HATTINA (0-533-9317350) HER TÜRLÜ SORULARINI İLETEBİLMELERİNİN MÜMKÜN OLDUĞU VE BU HATTA GELEN TÜM SORULARA HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNCE İVEDİ OLARAK GERİ DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.

SAYGILARIMIZLA

DİLEKÇE İÇİN TIKLAYINIZ.

329