KOBİ'ler İçin Eğitimler ve Duyurular /31.05.2021 Haftası

KOBİ’lere Yönelik Eğitimler:

 

Yeni Dünya Liderliği “İş Dünyasında Liderlik” Eğitimi (Uzaktan Eğitim – Online)

Eğitim Tarihi: 12 – 13 Haziran 2021 Cumartesi – Pazar | Eğitim Süresi: 10 Saat

TOBB UYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi tarafından gerçekleştirilen online (çevrim içi) eğitimde şirketlerde en çok faydayı sağlayacak liderlik teknikleri ile bireysel ve kurumsal kapasite geliştirmeye yönelik yönetim ve problem çözüm teknikleri anlatılacak, eğitimde katılımcılara soru-cevap imkânı verilecektir.

Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yeni Borç Yapılandırması Kanunu Eğitimi (Uzaktan Eğitim – Online)

Eğitim Tarihi: 19 Haziran 2021 Cumartesi | Eğitim Süresi: 6 Saat

TOBB UYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi tarafından gerçekleştirilen eğitimde şirketlerde en çok faydayı sağlayacak Vergi, SGK primleri gibi kamu alacaklarının yeniden yapılandırılması, matrah ve vergi artırımı, kasa -ortaklar cari hesap düzeltmesi, stok düzeltme beyanı, işletme aktifindeki taşınmazların kayıtlı değerlerinin yükseltilmesi ve benzeri hususları içeren yeni torba kanunun uygulamasının katılımcılara doğru, net ve açık bir şekilde aktarılması anlatılacak, eğitimde katılımcılara soru-cevap imkânı verilecektir.

Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

KOBİ’ler İçin Duyurular:

 

Akıllı KOBİ Platformu’na teknoloji tedarikçilerinin kayıtları başladı

İşini dijitale taşımak ve dijital dönüşümü gerçekleştirmek isteyen KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerin tek bir noktadan ulaşılabilir olmasını sağlamak amacıyla TOBB ve Visa tarafından hayata geçirilen Akıllı KOBİ Platformu’nda teknoloji tedarikçilerinin kayıtları alınmaya başlandı. Bu kapsamda teknoloji tedarikçileri http://www.akillikobi.org.tr adresinde “Teknoloji Tedarikçileri” kısmında “Forma Git” butonunu kullanarak kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Ayrıca platform hakkında teknoloji tedarikçilerine yönelik olarak hazırlanan bilgi notuna ekten ulaşabilirsiniz.

 

TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni (24-28 Mayıs 2021 )

24-28 Mayıs 2021 tarihleri arasında Türkiye ve dünya ekonomisinde yaşanan güncel gelişmelerin yer aldığı TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni ekte gönderilmektedir.

Bültene ayrıca https://www.tobb.org.tr/ekonomibulteni linkinden de ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

250