SOLARFIRSAT’TAN MUTSO ÜYELERİNE ÖZEL YÜZDE 22 İNDİRİM


Güneş enerji sistemleri üzerine hizmet veren Solarfırsat firması ile yapılan protokol kapsamında ürün veya hizmet alan MUTSO üyelerine yüzde 22 indirim uygulanacak.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Muğla İndirim Programı (MİP) kapsamında, üyelerine ayrıcalıklı hizmet sunmayı sürdürüyor. Son olarak Solarfırsat firması (Naturen Elektrik Enerji San. Tic. Ltd. Şti.) ile indirim protokolü imzalayan MUTSO, güneş enerji sistemleri kapsamında ürün ve hizmet satın alan üyelerine yüzde 22 indirim imkanı sunuyor.

İndirimden faydalanmak isteyen MUTSO üyeleri dilerlerse Ula İlçesi Kızılyaka Mahallesi’de bulunan Solarfırsat Plaza’dan yada online olarak www.solarfirsat.com internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirler. İnternet sitesinden online olarak yapacakları alışverişlerde, seçili ürünü sepete eklemelerinin ardından ödeme aşamasında ticari firma bilgilerini sisteme girmeleri gerekiyor. Sonrasında indirim kodu alanına ‘MUTSO22’ yazmaları, indirimli tutarın hesaplanması için yeterli olacak. Oda üyelerine özel sunulan bu indirimin geçerliliği için ürün teslimi sırasında Oda üyeliğini gösterir belgeyi ibraz etmek gerekiyor.

Güneş enerji panellerinin üretimini kendi bünyesinde  gerçekleştiren firma, isteğe özel ölçülerde de hizmet sunmaktadır.

97

Haber görselleri