KRİZ DÖNEMLERİNDE ŞİRKET YÖNETİMİ  


MUTSO’nun üyelerine yönelik düzenlediği eğitim çalışmalarına, ‘Kriz Dönemlerinde Şirket Yönetimi’ konulu seminer ile bir yenisini ekledi.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), üyelerine yönelik eğitim çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Bu eğitim çalışmaları kapsamında düzenlenen ‘Kriz Dönemlerinde Şirket Yönetimi’ konulu seminer MUTSO hizmet binasında gerçekleştirildi. 19 Temmuz Cuma günü TÜREV Danışmanlık işbirliğinde düzenlenen seminerde, MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Öcal ve Mehmet Çahan, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Başkanı Mehtap Şeniz Çahan başta olmak üzere, oda üyeleri de hazır bulundu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan MUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Öcal: “Bu seminer kriz dönemlerinde şirketlerimizin yaşadıkları panik havasını kontrol edebilmek, krizlerin sürpriz olmasını engellemek, krize hazırlıksız yakalanmamak ve kriz dönemlerinde soğukkanlı bir yönetim anlayışı sergilemek amacıyla, şirket yönetimlerinin yapması ve yapmaması gerekenler konusunda bilinçlendirme yapmak amacına yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu seminer ile katılımcılarımızın, öncelikle neyin kriz olduğunu, kriz olarak kabul edilecek olayların neler olduğunu yani krizi teşhis etmeyi aktarmayı hedefliyoruz. Muğla Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin talepleri bizler için son derece önemli. Kendi işletmeleriniz ya da sektörlerinize yönelik sorun ve sıkıntılarınızın çözümü noktasında çalışanlarınız ya da yöneticileriniz için ihtiyaç duyduğunuz eğitimleri, her zaman için Odamız eğitim birimine iletebilir ve gerekli eğitimleri talep edebilirsiniz.” dedi.

Öcal’ın ardından kürsüye gelen TÜREV Danışmanlık Stratejik Yapılandırma Danışmanı Bülent Orta ise, kriz dönemlerinde şirketlerin krizi ne şekilde yönetmeleri gerektiğini içeren sunumunu gerçekleştirdi.

 

 

636

Haber görselleri