TOBB VE MUTSO’DAN 966 AİLEYE GIDA YARDIMI


Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), her yıl Ramazan ayında geleneksel hale gelen ve faaliyet bölgesi içerisinde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapmaya devam ediyor.

Yapılan yardımlarla ile ilgili açıklama yapan MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan şu ifadelere yer verdi: “Faaliyet bölgemiz içerisinde bulunan Menteşe, Ula, Yatağan, Kavaklıdere, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ve Datça ilçelerimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere her yıl olduğu gibi bu yıl da gıda yardımında bulunmanın sevincini yaşamaktayız. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin göndermiş olduğu, odamızın da ilave ettiği kaynak neticesinde toplamda 966 adet gıda yardımı hazırlatılarak, Yönetim Kurulumuz, Meclis Üyelerimiz ve Komite Başkanlarımız aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyoruz.

Ülke genelinde 365 oda borsamıza gıda yardımı konusunda verdiği destek için TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyor, bu vesileyle Mübarek Ramazan ayının İslam âlemine,  ilimize ve ülkemize barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum.”

475

Haber görselleri