MUTSO KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ DENETİMİNDE


Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), 2012 yılından bu yana uyguladığı Kalite Yönetim Sistemi kapsamında, gözetim denetimi geçiriyor.

TSE Başdenetçisi Şahap Gürler Paşa tarafından gerçekleştirilecek ve tüm gün sürecek denetimin açılış toplantısında konuşan MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, “Kalite Yönetim Sistemi ve Akreditasyon Sistemi hizmet standartlarını uygulayan Odamız, yalnızca bu belgeleri almak için değil, bu sistemleri sürdürülebilir kılmak için çalışmaktadır. Odamızın genç ve dinamik ekibi, üst yönetim ile kurdukları iletişim ile bu sistemlerin her kademede hissedilmesini sağlamaktadır. MUTSO olarak, üye memnuniyetini temel alarak eşit ve tarafsız hizmet sunmayı hedeflerken aynı zamanda, ‘Muğla iş çevreleri için vizyoner, danışılır ve güvenilir kurum olmak.’ vizyonumuzu gerçekleştiriyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Odamız, ilimizde tüm kurum ve kuruluşların projelerinde paydaş olmak istedikleri, bizlerden görüş ve destek aldıkları bir kuruluş. Bu güvenin de verdiği güç ile güçlü işbirlikleri kuruyor ve ilimizin ekonomik gelişimine katkı sağlamak adına önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Gözetim denetimleri bizler için çok değerli ve sürekli iyileştirme için bir fırsat niteliğinde.” ifadelerine yer verdi.
Denetim, tüm birimler özelinde, sistemin gereklilikleri çerçevesinde sürdürülecek ve gün sonunda yapılacak kapanış toplantısı ile sona erecek.

318

Haber görselleri